Юлія Шульженко

Викладач школи Das-Ziel
Адреса:

Україна, Львівська область, м. Львів, 79000.

Юлія Шульженко

Мої досягнення – мої учні. Моя мета – прищепити любов до німецької мови. Я вчу дітей мати власну думку,  особистісну позицію, навчаю мислення, осмисленого читання, самостійно оцінювати свої відповіді і результати виконаної роботи. На своїх уроках я прагну того, щоб кожен учень відчував себе активним учасником процесу і був залучений у мовну діяльність.

Розмова німецька:

  • Початковий рівень (0-А1-А2)
  • Середній рівень (В1)

Підготовка до здачі тестів:

  • ЗНО

Вік учнів 6-20 років

Репетитор німецької мови

Вік – 22 роки

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, бакалавр

Досвід викладання 1 рік

Часовий пояс UTC+2

Маю відмінні організаторські та комунікабельні здібності, здатна до креативного мислення, врівноважена, вимоглива, відповідальна. Велику увагу в процесі навчання я приділяю комунікативній методиці викладання німецької мови. Я моделюю різні комунікативні ситуації і реалізую їх на практиці. На заняттях я вчу не тільки правильно говорити, а й писати тексти, листи, твори; сприймати швидку мову на слух; читати. За час навчання в університеті я зібрала безліч літератури, періодичних виданнь, аудіо- та відеозаписів, які тепер я можу використовувати на своїх уроках.

Для кожного учня я складаю індивідуальну програму навчання, підбираю відповідні навчальні матеріали, додаткові посібники, і при цьому враховую рівень підготовки учня і бажаний кінцевий результат.

Leave a Reply