Ліза Матюшкіна

Викладач школи Daz-Ziel
Postal Address:

Україна, Львівська область, м. Львів, 79000.

Ліза Матюшкіна

Викладання – це справа, яка стимулює мій розвиток  і приносить мені справжнє задоволення! Моя мета – викладати так, щоб мої студенти дійсно могли спілкуватися німецькою мовою і ставали завдяки цьому ще більш успішними людьми!

На заняттях я використовую індивідуальний підхід до кожного студента. Враховую побажання, інтереси і цілі усіх своїх учнів. У навчанні надаю перевагу комунікативному підходу, роблю акцент на розмовних завданнях, також застосовую аудіо-та відеоматеріали, щоб студенти мали змогу почути мову носіїв – все, щоб якомога більше наблизити заняття до живого спілкування.

Я знаю, як ніхто: Aller Anfang ist immer schwer. Та хоча початок  – це завжди складний процес переборення себе, врешті-решт систематичні заняття крок за кроком наблизять Вас до Вашої мети!

Розмовна німецька:

 • Початковий рівень (0-А1-А2)
 • Середній рівень (В1)

Вік учнів – необмежений

Дипломований викладач та перекладач німецької мови.

Вік – 21 рік.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Мої успіхи

3 Comments

 • Усім рекомендую Лізу як викладача німецької мови для тих, хто ще вагається. Без розмовної практики вивчення будь-якої мови – це шлях в нікуди. У мене була тільки одна вимога – спілкування на німецькій повинно займати весь час. Так і вийшло. Професійні і людські якості Лізи не залишать байдужим нікого. Вивчення мови це справа тільки бажання і інтересу, якщо у вас це є, то викладача довго шукати не потрібно, моя порада – Ліза.

 • Рекомендую викладача Лізу.Викладач своєї справи!Я займаюсь з нею не так довго,але заняття проходять дуже цікаво.Займаючись я дізнаюсь дуже багато нових слів,пробую говорити з нею.Корегуємо правильно речення!Відноситься з розумінням,якщо дуже втомлена!Дуже чудовий викладач!!!!

 • Я очень вредный и трудный студент.
  Для меня важно, чтобы уроки не проходили из-под палки, и учитель умел совмещать в себе не только педагогические навыки, но и был веселым и интересным человеком.
  Лиза прекрасный пример учителя, который прислушается ко всем вашим индивидуальным пожеланиям и воплотит их на занятиях.
  Занятия проходят быстро и интересно. Не возникает ощущения как в школе “обязаловки”, потому что этот человек действительно ищет подход к каждому.
  Если до этого немецкий ограничивался для вас фразой “das ist fantastisch”, то Лиза именно тот человек, который поможет вам понять, что этот язык куда более интересный и многогранный )
  Очень рекомендую :))

Leave a Reply