Подорожі:
Ти теж переконаний в тому, що мовою подорожей є лише  англійська? Не заперечую, можливо у всьому світі так, але тільки не в Німеччині. Той, хто хоч раз побував німецькомовній країні підтвердить той факт, що без знання німецької там нікуди. По-перше, розмовляючи з людьми їхньою рідною мовою ти завойовуєш їхню прихильність (як відомо, німці завжди готові прийти на допомогу), що робить твою подорож неймовірно легкою та  значно простішою. По-друге, ти відчуваєш себе дещо впевненіше, знаючи елементарні правила спілкування та поведінки, що дуже часто допомагає уникнути неприємних ситуацій чи конфліктів.

Нові знайомства:
Це, мабуть, те, чого варті роки праці та зусиль. Нова мова відкриває двері до багатьох людей, яких ти б інакше в житті ніколи не зустрів. А це вже на вагу золота, чи не так?

Тссс… таємне спілкування:
Розмовляй зі своїм другом німецькою там, де її ніхто не розуміє, і конфіденційність вашої розмови забезпечено!

Робота:
А куди ж без неї? Тут причин вивчати саме цю мову і не злічити. По-перше, зі знаннями німецької значно легше влаштуватися на роботу, адже англійською сьогодні вже нікого не здивуєш, а от хорошого спеціаліста, що володіє мовою Гете, візьмуть «з руками і ногами».

По-друге, кожен знає, що на Україні з’являється все більше німецьких / австрійських / швейцарських фірм та підприємств, що по-своєму зацікавлені у кваліфікованих німецькомовних кадрах (до слова, і заробітна платня там куди вища, ніж у інших роботодавців).

По-третє, робота за кордоном. Як не крути, а цей фактор оминути просто неможливо. У зв’язку з низкою причин, випускника українського вишу з червоним дипломом в голові, а не лише на папері, не завжди готова прийняти сувора українська реальність. Тому він починає шукати вихід на роботу за її межами. А облегшити цей пошук та зробити його більш успішним однозначно допоможуть твої знання німецької. Адже працювати в Німеччині, не розмовляючи її мовою, неможливо. Ну, хіба що для ІТ-спеціалістів, хоча, як показує практика, і вони рано чи пізно змушені перейти на німецьку. Робота – роботою, середовище – середовищем.

«Корм для мізків», як кажуть німці. Вивчення будь-якої мови активізує клітини головного мозку, перешкоджає його старінню, покращує пам’ять та увагу.  До речі, це один з найкращих способів профілактики від такої неврологічної недуги, як синдром Альцгеймера. А тепер уяви собі, як впливає на твоє мислення та мозкову активність німецька мова зі своїми відмінами іменників,  відмінюваннями прикметників, видами пасивів та кон’юнктивів!

Подивитися на світ іншими очима:
Можливо, трішки перебільшена думка, але… Розуміння інших культур та людей як наслідок стає простішим! Нехай знання німецької і не змусять тебе подивитися на цей світ іншими очима, але точно відкриють перед тобою ще один оглядовий майданчик!

Краще розуміння рідної мови:
Ще сам Йоганн Вольфганг фон Гете казав, «Хто не знає іноземної мови, нічого не тямить і в своїй рідній». Тут вже важко не погодитись, адже скільки нового ми відкриваємо у, здавалося б, такій повсякденній і «цілком простій»  солов’їнійу процесі вивченні іншої мови. Чи не так?

Література, поезія та проза:
Жодну поезію в світі неможливо перекласти на всі 100%, зберігши її ритм, риму, зміст та функцію. Тож, якщо ти шанувальник німецької літератури і хочеш читати її з першоджерел – вивчай німецьку!

Автор: admin

Leave a Reply