Про Нас

Досягни своєї цілі разом з нами!

Ласкаво просимо до онлайн школи німецької мови Лілії Хоньків!

DasZiel– це онлайн-школа вивчення німецької мови по Skype, заснована в 2015 році. Вона є однією з небагатьох на теренах України, що пропонують вивчати та спілкуватися німецькою мовою онлайн. Оскільки Україна все тісніше співпрацює з країнами Європи, зокрема з ФРН, Республікою Австрією та Швейцарією, для багатьох важливим питанням стає вивчення німецької мови.

Чому Das Ziel?

Свобода вибору

Індивідуальний підхід

Безплатний пакет навчальних матеріалів

Вибір тривалості навчання

Вільне спілкування з TandemPartner

НАВЧАЙСЯ ЯКІСНО

  • Ви постійно сприймаєте іноземну мову на слух, тренуючи її розуміння;
  • Ви кожного дня тренуєте своє мовлення в комфортному для Вас середовищі, дозволяючи собі «відкритись».
  • Ви завжди можете повторити вивчені на заняття граматичні структури та лексику, адже є технічна можливість запису заняття.
  • Ви забезпечені найновішими та найсучаснішими інтерактивними матеріалами, адже доступ до Інтернету відкриває перед Вами необмежені можливості вибору різноманітних  автентичних відео- та аудіооб’єктів , які Ви з користю та задоволенням можете використовувати на занятті.
  • Ви завжди можете зрозуміти свого викладача-носія, адже у Вас під рукою є пошукові системи та онлайн-словники, посилання на які Ви отримуєте від нього.

Ми – молода та творча команда, орієнтована на саморозвиток та інновації. Ми любимо свою справу та понад усе цінуємо професійність викладачів, якість навчання та позитивну емоційну атмосферу на заняттях. Адже ми впевнені: тільки при збереженні цих факторів можна досягти результату! Окрім того, в центрі нашої уваги є Ваша індивідуальність та потреби кожного зокрема.

Наше завдання – формувати та розвивати у наших учнів мовні навики та допомагати їм використовувати отримані знання у різних сферах життя та діяльності.

Дипломи та Сертифікати

Deusches Sprachdiplom
Deutsche Auslandsschularbeit International
Диплом Магістра